Kapanış Raporu

İKLİMLENDİRME KONFERANSI 3. YILINDA 200’e YAKIN FİRMANIN KUVVETLİ KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

Eventuum tarafından, Asal İklimlendirme, Bahçıvan Mühendislik, Duyar Vana, Karyer Isı Transfer, Ventek Mühendislik Sponsorluğunda gerçekleşen 3. İklimlendirme Konferansı 26 Kasım 2015 tarihinde Marriott Hotel Asia’da , “Liderler Buluşması” teması ile gerçekleşti.
26/11/2015, İstanbul

Açılış konuşması İSEDA Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Uğur Otaran tarafından yapılan İklimlendirme Konferansı, bu sene 200’e yakın firmaya ev sahipliği yaparak muhteşem bir katılımla gerçekleşti.

İklimlendirme Konferansı, Bölgesel verimlilik, küresel fayda ve topyekün işbirliği seferberliği ile ortak çıkarlar doğrultusunda seçkin konuşmacıları ağırladı, stratejik hamleleri paylaşma fırsatı sundu.

“İklimlendirmede Eğitim Liderleri, Üniversite Sanayi İşbirliği, Farkındalığı ve Önemi” konulu oturumu ile Sn. Prof. Dr. Nilüfer Eğrican, “Bina Tesisatlarında Yenilikçi Çözümler” konulu oturumda Tanrıöver Mühendislik Firma Sahibi Sn. Cevat Tanrıöver, “Mekanik Tesisatta İnovatif Yaklaşımlar ve Enerji Analizleri” konulu oturumda Mekanik Proje Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamit Mutlu, “Avrupa’da Soğutucu Akışkan ve Klima Teknolojileri” konulu oturumda Asal İklimlendirme Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Turhan Karakaya, “Gri Su Dönüşüm Sistemleri ve Yağmur Suyu Toplama Sistemleri” konulu oturumda Aktif Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Halim Özdemir, “Isı Geri Kazanım Eşanjörleri” konulu oturumda Karyer Isı Transfer Satış Bölüm Müdürü Sn. Sarven Agopoğlu, “Hijyenik ve Enerji Verimli Bir Şekilde Evaporatif Soğutma” konulu oturumda Ventek Mühendislik Genel Müdürü Sn. Gökhan Yalınay, “Sektörel Satın Almalar ve Etkileri” konulu oturumda Samsung Türkiye Sistem Klimaları Ülke Müdürü Sn. Okan Tutcu, “Enerji Verimli Binalar için Bütünleşik Bina Tasarımı” konulu oturumda Agon Mekanik Genel Müdürü Sn. Mehmet Rodop, “Otopark Duman Tahliye Sistemleri” konulu oturumda Armovent Kurucu Ortağı Sn. Erdal Özüntürk, “WELL Sertifikası ve İç Hava Kalitesi” konulu oturumda ise WELL Faculty, LEED Faculty, TURKECO, USGBC, ÇEDBİK Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Dr. Duygu Erten konuşmacı olarak yer aldı.

Konferansın destek sponsorları arasında İmbat Soğutma, Pa-Flex Paralel İnşaat Kauçuk, Rothenberger Türkiye, Reform Klima, YanmaX Mühendislik, Tezel Isıtma Soğutma Havalandırma yer alarak konferansın müşteri profilleri ile buluşma avantajından maksimum anlamda faydalanarak ürünlerini ve hizmetlerini hedef kitlelerine aktarma fırsatı elde etti.

İSEDA-İklimlendirme, Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırma Derneği, ÇEDBİK Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, XPS Isı Yalıtımcıları Derneği, Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği, İstanbul Buzdolabı Soğutma ve İklimlendirme Teknisyenleri Odası, Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği, Enerji Tüketicileri Derneği konferansı destekleyen dernekler arasında yer alarak ve üyeleriyle etkileşim alanlarını konferansa kanalize ederek sektörlerinde yapıcı ve birleştirici güç olduklarını sektöre ve katılımcılara ifade etmiş oldu.

2016 yılında 4. İklimlendirme Konferansı’nı gerçekleştirecek olan Eventuum Genel Müdürü Pınar Kopuz, daha kapsamlı ve kuvvetli katılım ile etkileşim alanının giderek çoğaldığını ve katılımcıların VIP konseptte gerçekleşen İklimlendirme Konferansı’ndan memnun kaldıklarını belirtti. Gelecek yıl da, sektörün hakettiği kaliteli duruşuna layık bir konferans organize edeceklerini vurguladı.

BU5_8700

 

BU5_8812